• UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

  NZOZ KONSYLIARZ

  ul. Słowackiego 8
  III piętro
  60-880 Poznań

  Tel. (61) 66 27 425
  Tel. 739 194 313

NZOZ KONSYLIARZ

W MedApp Clinics, dzięki współpracy z Konsyliarzem, posiadamy wieloprofilową strukturę, która obejmuje Gabinety Diagnostyczno-Zabiegowe w Poznaniu.

Specjalizujemy się w profilaktycznych badaniach nowotworów narządów płciowych, oferując pacjentom cytologię jednowarstwową, testy na obecność wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) oraz biopsje, które są istotne w wczesnym wykrywaniu i zapobieganiu chorobom.

Najważniejszy jest Pacjent

Podkreślając nasze motto „pacjent jest najważniejszy”, zapewniamy, że każdy pacjent jest traktowany z najwyższymi standardami opieki. Lekarze specjaliści w Konsyliarzu to zespół z wieloletnim doświadczeniem, który nieustannie inwestuje w rozwój swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach medycznych. To zaangażowanie w edukację i doskonalenie zawodowe pozwala nam świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie, co bezpośrednio przekłada się na jakość leczenia i zadowolenie pacjentów.

Ciągłe doskonalenie

Dążenie do ciągłego ulepszania naszych usług zdrowotnych jest dla nas priorytetem, a integracja z Konsyliarzem umożliwia nam oferowanie pacjentom dostępu do szerokiej gamy specjalistycznych badań oraz innowacyjnych metod leczenia, co jest nieodzowne w efektywnej opiece zdrowotnej.

Naszawspółpraca to dowód na to, że MedApp Clinics nieustannie poszukuje nowych sposobów na doskonalenie świadczenia usług zdrowotnych, aby każdy pacjent mógł cieszyć się życiem w pełni zdrowia.

NASZE SPECJALIZACJE

  Ginekologia i położnictwo:

  Diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologiczno – położniczych

  Kompleksowa opieka w ciąży

  Kardiotokografia

  Ultrasonografia dopochwowa i przezbrzuszna

  Konsultacje ginekologiczne

  Antykoncepcja

  Profilaktyka cytologiczna

  Biopsja z histopatologią

  Laryngologia dzieci i dorosłych:

  Bezpłatne badanie słuchu (audiometria)

  Ultrasonografia

 • INNOWACYJNA REHABILITACJA

  Innowacyjne programy rehabilitacyjne dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb zdrowotnych.

 • ZINTEGROWANA OPIEKA

  Strategia interdyscyplinarnej współpracy w opiece nad pacjentem w sieci MedApp Clinics.

UMÓW WIZYTĘ (61) 424 11 11