• UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

  Centrum Medyczne Hipokrates

  ul. Jabłoniowa 23
  62-200 Gniezno

  Poradnie
  Tel. 61 424 11 11

  Rehabilitacja
  Tel. 787 788 960

CENTRUM MEDYCZNE HIPOKRATES

Centrum Medyczne Hipokrates to renomowana placówka zdrowotna, która oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym nowoczesne metody leczenia i diagnostyki w różnych dziedzinach medycyny.

Centrum Medyczne Hipokrates, stawiając na kompleksowość usług, oferuje szeroki zakres świadczeń medycznych, zarówno na podstawie umów z NFZ, jak i w ramach oferty komercyjnej. W centrum znajdują się gabinety specjalistyczne a także gabinety diagnostyczne USG, EKG, spirometrii oraz stomatologiczny. Starannie dobieramy sprzęt diagnostyczny, leczniczy i rehabilitacyjny, aby zapewnić pacjentom najwyższej klasy obsługę oraz wykorzystujemy najnowszą technologię w służbie zdrowia.

Wykwalifikowany personel

Szczególną uwagę przykładamy do dziedziny rehabilitacji, oferując terapie dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Dekompresja kręgosłupa jest jedną z kluczowych usług oferowanych przez centrum. Ta metoda leczenia stosowana jest w przypadku różnych schorzeń kręgosłupa, takich jak bóle pleców, dyskopatie czy przepukliny krążków międzykręgowych. Poprzez delikatne rozciąganie kręgów, dekompresja pomaga zmniejszyć nacisk na dyski międzykręgowe i nerwy, co przynosi ulgę pacjentom cierpiącym na bóle kręgosłupa.

W naszym Centrum Rehabilitacji prowadzimy rehabilitację w chorobach naczyń, w tym terapię uciskową przy żylakach, która obejmuje zarówno stosowanie materiałów uciskowych, jak i wielokomorowy masaż pneumatyczny. Terapia ta ma na celu poprawę przepływu krwi żylnej, zapobieganie powikłaniom i zmniejszenie istniejących zaburzeń.

Dla pacjentów z obrzękiem limfatycznym proponujemy różne formy ucisku oraz ręczny drenaż limfatyczny lub jego zamiennik – wielokomorowy masaż pneumatyczny. W leczeniu miażdżycy tętnic kończyn dolnych stosujemy delikatny masaż klasyczny oraz naświetlanie lampą Sollux lub pole magnetyczne.

Dodatkowo, w Centrum Medycznym Hipokrates prowadzimy terapie dla osób cierpiących na chorobę Raynauda, oferując naświetlanie dłoni i stóp, laseroterapię, elektroterapię oraz ręczny masaż klasyczny całych kończyn, a także zalecamy ćwiczenia fizyczne.

Pacjent w centrum uwagi

Centrum Medyczne Hipokrates, zgodnie z filozofią lekarską swojego patrona – Hipokratesa, stawia pacjenta w centrum swojej działalności. Dzięki połączeniu tradycji medycznej z nowoczesnymi metodami leczenia, placówka ta zapewnia kompleksową i skuteczną opiekę medyczną, odpowiadającą na potrzeby pacjentów w dzisiejszych czasach. Dekompresja kręgosłupa to tylko jeden z wielu przykładów innowacyjnych terapii oferowanych w Centrum, podkreślających jego zaawansowanie technologiczne i fachowość personelu.

NASZE SPECJALIZACJE

  Urologia

  Psychiatria

  Reumatologia

  Ortopedia

  Endokrynologia

  Dietetyka

  Ultrasonografia

  Kardiologia

  Pulmonologia

  Stomatologia

  Rehabilitacja

 • INNOWACYJNA REHABILITACJA

  Innowacyjne programy rehabilitacyjne dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb zdrowotnych.

 • ZINTEGROWANA OPIEKA

  Strategia interdyscyplinarnej współpracy w opiece nad pacjentem w sieci MedApp Clinics.

UMÓW WIZYTĘ (61) 424 11 11